عکاسی از محصولات و کالا

عکاسی حرفه ای از محصولات و کالا با وب آراز

یکی از موارد بسیار مهم و تاثیر گذار برای کاربران وب سایت شما کیفیت عکس ها و تصاویر موجود در وب سایت شماست.
ما از محصولات و کالاهای شما عکاسی اختصاصی انجام میدهیم. شما میتوانید از این عکس ها و تصاویر برای استفاده در وب سایت، بروشور یا کاتالوگ های خود استفاده کنید.

صاحبان اکثر وب سایت ها برای افزایش ترافیک بازدید کنندگان سایت، تبدیل آگهی به بازدید و افزایش رتبه بندی جستجوی ارگانیک دست به هر کاری میزنند.
همچنین با اینکه محتوای یکتا، کلمات کلیدی و متاتگ ها شانس افزایش رتبه بندی سئو وب سایت شما را افزایش میدهد، یک فاکتور مهم و حیاتی که اغلب نادیده گرفته میشود تجربه کاربری (user Experience) یا استفاده آسان و لذت بخش از امکانات وب سایت است.
از این رو استفاده از عکس ها و کلیپ های واضح، با حجم مناسب و با کیفیت باعث بهبود عملکرد ظاهری سایت شما و افزایش رضایتمندی بازدید کنندگان وب سایت شما می شود. تصاویر خوشایند و زیبا بهترین راه نگاه داشتن و جذب مخاطب در وب سایت شما می باشد.
اضافه کردن تصاویر خوب و با کیفیت بسیار ساده است و یک راه تاثیرگذار برای بهبود عملکرد تجربه کاربری و هم در سئو وب سایت شما می باشد.

ما در این قسمت به سادگی مزایای استفاده از تصاویر با کیفیت در وب سایت را برای شما شرح خواهیم داد:

استفاده از تصاویر برای بهبود سئو

گوگل به وضوح بیان کرده است که «یک تصویر خوب بهتر از هزار کلمه است». به جای اینکه در دو پاراگراف به کاربر بگویید که نشان تجاری شما نشان از چه دارد، به جای آن فقط یک «عکس خوب» قرار دهید. با ایجاد مقالات جدید با محتوای تصویری مناسب می توانید جذابیت های بصری عالی برای مخاطبان خود خلق کنید.

یک عکس خوب بهتر از هزار کلمه است

هرچند روبوت های موتورهای جستجو قادر به مشاهده تصاویر نیستند و فقط به خواندن نام فایل ها، کپشن ها، تگ alt و عنوان متن ها اکتفا میکنند، اما شما ملزم به این هستید که سایز تصویر ها را بهینه سازی کنید و عکس ها را به صورت واکنشگرا (ریسپانسیو) در سایت نمایش دهید تا به سرعت بارگزاری شوند و در هر دستگاهی قابل مشاهده باشند. هنگام افزودن تصویر به وب سایت خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

تصاویر باید مستقیماْ به محتوای وب سایت شما مرتبط باشند
این شاید ساده به نظر برسد اما ارتباط محتوای تصویری با محتوای متنی برای سایت شما بسیار حیاتی و مهم به شمار می آید.

نمونه عکس های مربوط به لباس و فشن

 

برچسب ها: عکاسی بروشورعکاسی وب سایتعکاسی صنعتیعکاسی کالاعکاسی محصولاتعکاسی

تاریخ انتشار : 1399/11/26 01:26 0 0